AXEN Kapadokya 32 inç Led Tv İncelemesi

Merhaba arkadaşlar; Sizlere düşük bütçeli kişiler için üretilmiş kaliteli görünüme ve özelliklere sahip Axen Kapadokya cihazı tanıtacağım.AXEN Kapadokya 32 inç Led Tv  cihazı Sunny markasının alt bütçeli kişiler için çıkarmış olduğu ürün gamıdır. Marka sadakatına zarar vermemesi için  bir alt marka olarak Axen adıyla üretim yapılmıştır. Bu markanın tv leri genelde orta veya ortanın altı şeklindedir.

Piano black kasası ile şık bir görünüm sunarken Hd Görüntüleri net bir şekilde göstermektedir. Ekran boyutu olarak standart 32 inçtir. 10000/1 kontrast oranı ile yeterli düzeyde Contrast sunmaktadır. Bünyesinde bulunan giriş çıkışları ile çoklu ortama çok uygundur.

Cihazın merak edilen özelliklerinden bir tanesi hoperlor ses çıkışı ; Cihazın ses çıkışı sessiz evde yeterli düzeydedir. Eğer yüksek ses almak isterseniz ; 2+1 ses sistemi bağlarsanız yüksek kalite ses almanın yanında  yüksek ses ile sinema sistemi şeklinde kullanılabilir.Ürünün bünyesinde bulunan dahili medya oynatıcı ile birçok formatı desteklemektedir.

Cihazın bünyesinde UYDU BULUNMAMAKTADIR. Hd kalitesinde yayınlar izleyebilmeniz için Uydu alınıcı almak zorundasınız. Yada Android Tv box alırsanız cihazınızı daha akıllı ve işlevsel hale getirebilirsiniz.


Ürün Teknik Özellikleri :
Seçenek-6
Siyah
Ekran Özellikleri:
Televizyon Tipi
Led
Ekran Ebatı
32″ / 81 cm
Ekran Formatı
16:09
Görüntü Çözünürlüğü
1366 x 768 Piksel
Ekran Özellikleri:
Kontrast Aralığı
10000 :1 ve Üzeri
Ekran Boyutu
30″ – 39″
HD Ready
Var
Full HD Desteği
Yok
Genel Özellikler:
Scart
1 x Scart
HDMI Girişleri
1
USB Bağlantısı
1
Pc Bağlantısı
Var
Kumanda
Var
Ses Özellikleri:
Ses Çıkışı
8W x 2
Diğer:
Ürün Ağırlığı (NET) (kg)
1-20 Arası
Smart Tv
Yok
Wi-Fi
Yok
Uydu Alıcısı
Yok
DLNA
Yok

SonSöz ;

Bu cihazı kesinlikle öneriyorum . Birçok kişiye tavsiye ettim memnun kaldılar.. özellikleri ve  yeterli donanımıyla Play Station 3 – 4 ve oyun monitör olarak da kullanabilirsiniz.

Öğrenci evleri ve düşük maliyetli idareten alınabilecek kişiler için mükemmel bir cihazdır..

Bir cevap yazın