Ana sayfa Rehber Awox 2271 22″ 56 Ekran Full HD LED Ekran İncelemesi

Awox 2271 22″ 56 Ekran Full HD LED Ekran İncelemesi

Merhaba Sahteyazilim.com takipçileri Sizlere uygun fiyatlı işinizi fazlasıyla görebilecek hem monitör olarak kullanarak Oyun konsoluna bağlayabileceğiniz hemde bilgisiyarınızda Full Hd monitör olarak bağlayabileceğiniz uygun fiyatlı bir cihaz yolunda karşımıza çıkan  Fiyat Performans olarak belirleyebileceğiniz  ürünlerin başında geliyor…

Awox 2271 22″ 56 Ekran Full HD LED Ekran kullanım alanı ve tercih edeceğini kitlelerin başında öğrenci evleri , pansiyonlar ,metrekaresi düşük oturma odaları – yatakodası için kullanıma en uygun olanlarıdır. Tayinci olan kitle ise bu ürünü çok seveceklerdir. Çok fazla para vermeden birçok özellikleri bünyesinde bulunduran cihaz multimedya olarak sizi tatmin edecektir.

Bünyesinde bulunan 2.5 Watlık Speaker’ı sayesinde  yeterli ses düzeyini verecektir. Daha fazlasını arzu edenler ise arkasında bulunan 3.5 Stereo çıkış sayesinde Ürüne 2.1 Soundbar-Ses sistemi bağlayabilirler bu sayede ses seviyesini arttırabilirler.

Awox 2271 led tv nin Bünyesinde bulunan HDMİ  giriş ile Dijital görüntü aktarabilirken SCART  VGA giriş sayesinde Eski tipteki Media playerlerı scart ile bağlayabilir Ayrıca Eski Tİpteki Ekran kartlarında bulunan VGA çıkışı ile Tv ile iletişimi kurabilirsiniz. Vga çıkışı ses aktarımı yapmadığından aynı zamanda AUX ( AUDİO İN ) girişi ilede ses Tv’den çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün bu fiyatıyla birçok giriş çıkış sunduğundan bu fiyata bu ekran çözünürlüğü ile bizi memnun ettiğinden bence alınması gereken televizyonların başında gelmektedir. Ayrıca bünyesinde bulunan MEDİA PLAYER ile çeşitli özgürlüğe sahip olacağınız gibi Multimedya ‘nın sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken yüksek çözünürlüğe sahip olmayan ( 4K Ve aşağısı ) uyumlu video olan FLASH BELLEK – HARDİSK ‘nizi  cihazınıza bağlayarak izleyebilir. Müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

 

 

Ürün’ün dahili uydu alıcısı yoktur. Dışarıdan bağlayacağınız HD alıcı ile çok kaliteli görüntü alabilirsiniz. Ayrıca dışarıdan bağlayacağınız Android Media Player ile cihazı Online Tv ‘ye çevirebildiğiniz gibi ayrıca oyun konsolu gibi her türlü işlemi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Teknik Özellikleri 

3D Desteği Yok
Ambilight Yok
Curved (Kavisli) Hayır
Çözünürlük (Piksel) 1920 x 1080
Çözünürlük Full HD
Dahili Uydu Alıcı Yok
Ekran Ebatı 22 inç / 55 cm
Ekran Formatı 16:9
Giriş / Çıkış Portları USB
Görüntü Tarama Hızı 50 Hz
Görüntü Teknolojisi LED
HDMI Girişleri 1
İşlemci Çekirdek Sayısı Yok
İşletim Sistemi Yok
Model Yılı 2014
Pc Bağlantısı Var
Scart 1 x Scart
Smart TV Hayır
Tuner Yok
Video Formatı Full Hd
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu EVAWOX2272

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here