Apple’ın 10,5 İnçlik Ekrana Sahip iPad’i İçin Tarih Belli Oldu

Küresel anlamda yayın yapan ve teknolojiye enstitüsüne yön veren Apple’a yakınlığı ile bilinen DigiTimes’ın sızıntıları doğrulandı. İşte Apple’ın 10,5 İnçlik ekrana sahip iPad’in özellikleri, çıkış tarihi ve merak edilen detaylar haberimizde.

10.5 İNÇLİK İPAD’LERİN HEDEF MÜŞTERİ KİTLESİ, KURUMSAL FİRMALAR VE BÜYÜK ŞİRKETLER
10,5 İnçlik iPad’lerin sahada ki hedef müşteri kitlesinin daha çok kurumsal firmalar ve büyük şirketler olduğu dile getirilirken, Apple ilk defa 9,7 ve 12,9 inçlik tabletlerinin arasında bir seri üretimi yapıyor. Teknoloji uzmanları ise 9,7 inçin bir tablet için küçük olduğuna dikkat çekerken, Apple fiyat politikasının da daha büyük modeller için çok yüksek bir seviye de olduğunun altını çiziyorlar.

ÇIKIŞ YILI OLARAK 2017’NİN İLK ÇEYREĞİ İŞARET EDİLDİ
10,5 İnçlik tabletin çıkış tarihi olarak ise 2017’nin ilk çeyreğini işaret eden uzmanlar, sevkiyat ile ilgili hedefleri hakkında konuştu. Toplamda 2017 yılı boyunda 2 milyon tabletin satılmasını beklediklerini ifade ettiler ve bu satışların 5 yıl boyunca devam edeceği yönünde görüş bildirdiler.

APPLE A10X İŞLEMCİ İLE İMZASINI ATACAK
Apple A10X işlemci ile 10,5 İnçlik iPad’e imzasını atacak, bu işlemcinin yeni nesil tabletlerde ki geçerliliğini bilen kurumsal firmalar ile ön satışlar için sipariş vermeye başladılar. Apple 2017 yılında iPad’leri ile nasıl bir satış grafiği yakalayacak, bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın