Apple Gelenekleri Bozuyor; İşte Çerçevesiz iPhone 8 ve Özellikleri

Ürettiği teknolojiler mobil üretici firmalar arasında lider konumda yer alan Apple, iPhone serisi ile yakaladığı küresel başarıyı iPhone 8 ile taçlandırmaya hazırlanıyor. iPhone 8’de geleneklerin dışına çıkan Apple, yeni amiral gemisini çerçevesiz olarak üretmeye hazırlanıyor. İşte iPhone 8’in merak edilen özellikleri.

BLAYNE CURTİS, CRİSTOPHER HEMMELGARN VE THOMAS O’MALLEY GİBİ İSİMLER KONUŞTU
Global anlamda mobil teknolojiler üzerine analizler yapan Barclays Research’ın analistleri olan Blayne Curtis, Cristopher Hemmelgarn ve Thomas O’Malley Apple’ın ve Apple ürünlerinin geleceği hakkında konuştu. iPhone 8 ile birlikte artık mobil teknolojilerin ne aşamaya geldiği çok daha iyi anlaşılacak diyerek iddialı bir çıkış yapan analistler, iPhone 8’in 5 İnçlik bir ekranla geleceğini, Aapple’ın tarihi boyunca ilk defa OLED bir ürün tasarlayacağını, çerçevesiz bu ekranların köşe kavislerinin de artık dokunmatik hale geleceğini ifade ettiler.

APPLE’IN 10.YILI ŞEREFİNE BÜYÜK SÜRPRİZLER YAŞANACAK
Thomas O’Malley Apple’ın 10.yılı şerefine müşterilerine çok daha büyük sürprizler yaşatacağına dikkat çekerek, “Şu anda bunları tahmin etmemiz çok zor. Elimizdeki doneler ile söyleyebileceklerimiz bunlar, fakat şunu belirtmeliyim ki teknoloji enstitüsünün rekabetçi piyasasına Apple büyük bir darbe vurarak, liderliğini bir kez daha kanıtlayacak” Dedi.

Bir cevap yazın