Rehber

Android Telefonda Reklam Engelleme

Bildiğiniz gibi internet her geçen gün bir reklam çöplüğü halini almaya devam ediyor. Yalnızca web sitelerine değil aynı zamanda cep telefonlarımızda bulunan uygulamalarda bu işlerin tadını çoktan kaçırdı. Malesef insanlara sağlıklı bir web deneyimi sunmayı düşünen web sitesi çok az. Hal böyle olunca insanlarda Android cep telefonlarından internete girerken reklamlardan nasıl kurtulabileceklerinin yollarını arıyorlar. Eğer Android işletim sistemine sahip bir cep telefonunuz varsa ve interneti reklamsız kullanmanın yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hazırsanız başlayalım.

Samsung Reklam Engelleme

Eğer bu reklamlardan kurtulma işinizi rootsuz yani cep telefonunuzun sistemini bozmadan, garanti kapsamından çıkarmadan yapmak istiyorsanız farklı bir uygulama kullanmak zorundasınız. Bu iş için yapılmış ve gerçekten işe yarayan yöntem ise “Android için Adblock Tarayıcı” uygulamasını Android tabanlı sisteminize kurmak.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden buradan indirdikten sonra tarayıcı olarak bu yazılımı kullanmanız yeterli. İnternet üzerinde sörf yaparken gereksiz ve can sıkan reklamlardan kurtulmuş olmanızın yanında diğer tarayıcılara göre daha hızlı bir şekilde siteler arasında geçişler yapabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top