Android Pc İncelemesi

Şu sıralar son moda olan Android dalgasında piyasaya değişik türlerden cihazlar çıkıyor.Bunlardan biride Android Pcl’ler. Android Pc cihazların genel amacı AKILLI OLMAYAN TV/LCD/PLAZMA/LED  cihazlarınıza daha kullanışlı özellikler kazandırarak sizi bir Tv almaktan kurtaran özellikler sağlayabilir..Bu kısa anlatımımla belki farklı ufuklar açabilirim.Piyasada 150-300 lira arasında satılıyor bu cihazlar.. Çeşitli teknik özellikler ile birbirlerine aşağı yukarı aynı işler yapabiliyor..

Android Pc ile neler yapabiliriz ?

Android Pc cihazları Normal Bir Tablet Pc nin yaptığı Film multimedia oyun ve çeşitli uygulamaları HDMİ kablo yordamıyla çalıştırbiliyorsunuz.Taşınabilir olması sayesinde hem pratik hemde kullanışlı bir hal alıyor.

Dilerseniz ;

  • Flash belleğini Android Pc bağlayın HD film keyfine varıyorsunuz
  • Oyun kolunu Android Pc bağlayıp, atari oyunları oynayabiliyorsunuz.
  • Sosyal Media vede E Mail uygulamalarınıza bağlanıp senkronize edebiliyorsunuz.
  • Gerekirse Wireless Mouse +Klavye seti bağlayarak bir MİNİ PC şekline cevirebiliyorsunuz…

product_1008

Gerekli Mi diye Sorarsanız?

Bence gerekli durumları var arkadaşlar şöyle anlatabilirim.. Mesela bir film izleyeceksiniz pc başında çok zaman kaybetmeden direk Hard diskinizi  Android Pc  ye bağlayarak izleyebilirsiniz..Akılsız Tvnizi daha ETKİN kullanımı sağlayabiliyor…

ÖZETLE

Size kısaca bilgiler bahsettim.. Siz alır mıydınız diye sorarsanız.. Uygun fiyatli bir ürünü tercih edip; Akılsız televizyonumu akıllandırmak  bana cazip geleceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın