Android İçin En Faydalı Uygulamalar

Her platformun kendine has olmazsa olmaz uygulamaları ve programları var. Android zaman zaman şişme yaparak bizi kızdırsa da biz fakir olduğumuz için Android bizim babamızdır. Şaka bir yana Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz yada tabletiniz var ise sisteminize mutlaka kurmanız gereken, size fayda sağlayacak uygulamaları kaleme aldık.
Listede bulunan uygulamaları bilen arkadaşlar olacağı gibi hiç bilmeyen arkadaşlarımızda olabilir. Hazırsanız başlayalım.

En iyi Android Uygulamaları Hangileri?

1-) Shazam

Listenin bir numarası Shazam. Bir mekandasınız yada ortamda bir müzik duyuyorsunuz hoşunuza gidiyor yada beğeniyorsunuz, bu hangi şarkı dediğiniz anda açın Shazam’ı işlem tamam. Unutmadan internet bağlantısı şart.

en faydalı android uygulamaları

2-) PicsArt

Sürekli aranan fotoğraf birleştirici, efekt veren yada bir diğer deyimiyle kolaj oluşturmak istediğinizde imdadınıza koşan uygulama. PicsArt fotoğraf stüdyosu ile fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

android mutlaka olması gereken uygulamalar

3-) Wattpad

Kitap okumayı seven Android tayfası. Wattpad tam size göre, kirap okumak istediğiniz anda açın okuyun, son derece basit tabanlı bir e-kitap uygulaması.

android kitap okuma uygulaması

4-) Greenify

Greenify çok bilinen bir uygulama değil ancak sisteminiz yani telefonunuz için son derece faydalı. Arka planda sinsice çalışarak telefonunuzun Ram belleğini ve şarjını sömüren uygulamaları anında kontrol altına alır. Greenify kesinlikle deneyin.

en iyi android uygulamaları 2015

5-) Crowdfire

Crowdfire instagram ve twitter kullanıcılarının akıllı telefonlarında mutlaka yüklü olması gereken bir uygulama. Sizi kim unfollow etmiş, kim takipten vazgeçmiş gibi bilgilendirmeye yarayan basit bir uygulama. Crowdfire’ın kullanımıda son derece kolay, hemen çözeceksiniz.

android için en faydalı uygulamalar android ücretsiz

Android cihazlarda mutlaka olması gereken uygulamarı ve az bilinen faydalı uygulamarı listeledik, sizde Android telefonlarınıza ve mobil cihazlarınıza bu uygulamaları gönül rahatlığıyla kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın