Android

Android En İyi Ücretsiz Oyunlar

Android market ücretsiz oyunlar,android ücretsiz oyunlar apk,android en iyi oyunlar 2014,android en iyi oyunlar indir,android en iyi oyunlar forum,android en iyi oyunlar listesi,android en iyi oyunlar maxicep,android ücretsiz oyun indir,android ücretsiz oyun yükleme,iyi ücretsiz android oyunları,android oyun indir cepworld,android market,android ücretsiz oyun indirme programı,android ücretsiz oyunlar,android ücretli uygulamaları ücretsiz indirme konuları ile ilgili olan bu yazıda kullanılan görseller bilgi verme amaçlı Gpl Fotoğraflar.
android en iyi ücretsiz oyunlar

Android mağazası her gün yeni oyunlarla tanışıyor ve bizleri tanıştırıyor. Ancak bu oyunların bazıları bizi kendine tutsak ederken bazıları ise can sıkmaktan başka bir işe yaramıyor. Bu yazımızda beğeneceğinizi düşündüğüm Android en iyi ücretsiz beş oyunu size tanıtıyorum.

1.Cand Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga King tarafından geliştirilen yeni şeker eritme oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır.Hepimizin severek oynadığ ıCandy Crush oyunu kadar eğlenceli ve zorlu mücadele gerektiren oyun bu alanda oldukça başarılı. Daha önceki oyunlarında şekerleri üç veya daha fazlasını bir araya getirerek kayıp ediyorduk. Yeni oyunda şekerleri eriterek mücadeleye başlıyoruz.
Şeker sıraları bu defa üsten değilde altan sıralanarak geliyor. 70 tane bölümün bulunduğu uygulama arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Birbirinden farklı karakterler ve gerçekçi grafikleri ile yine elinizden düşmeyecek oyunlar arasında yerini almaktadır.

2.Subway Surfers

Subway Surfers oyununda klasik koşu oyunlarından (örneğin Temple Run) farklı olarak hava kaykayı kullanabiliyor ve sırtınıza taktığınız jet motoru ile havada uçabiliyorsunuz. Renkli ve yüksek kalite grafiklere sahip oyun kullanıcılara hızlı ve keyifli bir oynanış sunuyor.

3.Traffic Racer

Kendi aracınızla gerçek hayatta boş yollarda, otobanlarda yapmak isteyip de yapamadığınız yüksek hız ve tehlikeli makaslar artık artık bu oyunda. Traffic Racer, tüm bu aksiyon ve adrenalini parmaklarınızın ucuna getiriyor.
Traffic Racer, göz alıcı 3D grafiklere ve gerçekçi sürüş hissine sahip olabileceğiniz bir yarış oyunudur. Oyunda amacımız, yoğun trafikte olabildiğince hızlı sürerek en fazla mesafeyi geçip ve en yüksek skoru yapmak.

4.Temple Run 2

Temple Run 2 koşu oyununda elinizdeki lanetli idol ile tehlikeli kayalıklarda, madenlerde, ormanlarda mümkün olduğu kadar ileriye koşmaya çalışıyorsunuz. Tabii bunu yaparken engellere ve tuzaklara dikkat etmelisiniz.

5.Hill Climb Racing

Hill Climb Racing oyununda amacınız farklı mekanlarda ve farklı şartlarda aracınızla tepeleri tırmanabilmek. Arabanızla tırmanırken cesur hareketler yaparsanız bonuslar kazanabilir ve topladığınız paralarla araçlarınızı geliştirebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top