Ana sayfa Android Android Ekran Görüntüsü Video’ya Nasıl Aktarılır?

Android Ekran Görüntüsü Video’ya Nasıl Aktarılır?

Android işletim sisteminde bazı cihazların video görüntüsünü alma işlemi oldukça basit bir iki tuş aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Eğer işletim sistemine sahip bir cihaza sahip iseniz bu konuda işinizin daha kolay olduğunu söyleyebiliriz. Bazı akıllı telefonlarda birkaç kaydırma tuşu ile bu işlemi yapabilmektesiniz. Peki, Android ekran görüntüsü videoya nasıl aktarılır işte bu konuda sizlere detaylı konuları vereceğiz. Bakalım bu işlem ne kadar zamanınızı alacak?

Android Ekran Görüntüsünü Yakalamak İçin

Video görüntüsünü alabilmeniz için root kilit sistemine sahip olmanız gerekir. Bu kilit Android 4.4 kitkat güncellemesidir. Bu işlemi yapabilmeniz için bu güncellemeye sahip olmanız gereklidir. Daha sonra bu güncelleme dışında cihazınızın rootlanmamış yani diğer uygulama adı ile recordable uygulamasını kullanarak bu video işlemini ekran görüntüsüne aktarabilirsiniz. Android ekran görüntüsünü yakalamak için bu bahsettiğimiz uygulamaları satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir.

Bu uygulama kesinlikle ücretli bir şekilde istediğiniz videoyu alabilme imkânı sunmaktadır. Bedava işlemi şuan için mevcut bulunmamaktadır. Artık istediğiniz zaman bu uygulama ile video ekranını yakalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here