Android

Android Cep Telefonları İçin En Güzel Beceri Oyunları

Android işletim sistemine sahip olan cep telefonumda; mobil veriden uzak kaldığım zamanlarda oynamış olduğum sevdiğim oyunları sizler için derledim. Her ne kadar burada ki oyunlar İphone’lar içinde geçerli olsada İphone piyasasına çok hakim olmadığımdan o konuya girmeyeceğim.

1) “aa” Oyunu

Son zamanların en popüler oyunu; aa bölümleri başta kolay gibi geliyor, bölümler ilerledikçe zorlaşıyor ve oyuncular bu bölümleri geçmek için ekstra çaba sarf ediyorlar. Bu çabanın doruk noktalarına ulaşan arkadaşlarımızdan biri 49.bölümü geçmek için makine icat etmiş. Kendisi altta bulunan videoda mevcuttur.

android beceri oyunları

2) Redball

Eskiden nokialarda “Bounce” diye bir oyun vardı. Onun 2015 versiyonu. Eğlenceli bir oyun arada oynuyorum. Hemen belirteyim bu oyunun farklı versiyonları mevcut. 1-2-3.. gibi.

andorid beceri oyunları redball

3) Duet

Duet, ismi gibi sade, basit ve retro tarzda bir oyun. Android için eğlenceli ve bağımlılık yapıcı. Enteresan atmosferi ile retro beceri oyunlarını sevenler için ideal bir oyun.
Oyunda amacınız birbiri etrafında bir eksende dönen iki adet noktayı kontrol etmek. Bunu yapmak için parmağınızı dokundurmanız yeterli. Siz parmağınızı ekranın sağına dokundurduğunuzda noktalar sağa, soluna dokundurduğunuzda ise sol tarafa doğru gidiyorlar.

android beceri oyunları duet

Benim son zamanlarda oynadığım ve oynarken kendimi kaybetmiş bir halde bulduğum beceri oyunları bunlar, umarım beğenirsiniz.
Sizin de beğendiğiniz oyunlar var ise yorum bölümüne mutlaka ekleyin.
Hepsi bu kadar.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top