Android *Namık Adını Siz Belirleyin! #Troll İçerir

Merhaba arkadaşlar Google firması Ferroro firması ile anlaşmasını sona erdirdiği için Nutella isminden vazgeçmiş bulunmaktadır. Bundan Ötürü Google firması halka sormakta.. Bütün teknoloji siteleri olarak ortak kararımız Android Namık olarak karar verdik Sizlerde oy kullanarak bu eğlenceli harekete destek veriniz.

İnci Sözlük Hareketi Sizce bu konuda başarılı olur mu ?

Düşünsenize Google İndekslerine ;

  • Namık custom rom , Namık root atma , Mesela Sony Namık stock rom, Samsung cm Namık Gibi ,Namık Teması apk

Namık-Tatlisi

Namık Tatlısı

Namık Tatlısı ana maddesi irmik olan, çok sık rastlanılamayan bir tatlıdır. Görünüş itibariyle her ne kadar irmik tatlısına benzese de içeriğindeki malzemeler onu irmik tatlısından ayırır. Çok farklı yapım şekilleri olan bu tatlının en çok tercih edileni sütlü olanıdır. Namık Tatlısı‘nın tercih edilme sebebi tatlıyı yapan kişinin hayal gücünü kullanmasıdır. Bu tatlının kesin bir tarifi yoktur ve kişi içine uygun bulduğu her şeyi koyabilir. Aynı zamanda maliyeti de düşük olan bu tatlının en yaygın olduğu yer Türkiyedir.

Bu tatlıyı özel kılan bir diğer durum da tatlının kesin bir doğuşu olmamasıdır. Nasıl, kim tarafından icat edildiği, ilk ne zaman yapıldığı bilinmiyor.

Kullanılan Malzemeler:

Namık Tatlısı için şart olan tek malzemeler irmik, şeker ve vanilyadır. Diğer her türlü malzeme kişiye kalır. Çoğunlukla ek olarak limon ya da portakal kabuğu, çilek, reçel seçilir.

Bir furya dönebilir. Ve Asrın Trolü olacağına inanıyorum. Sizlerinde destek vermesini bekliyorum.

Bir cevap yazın