Haberler

Alcatel Idol 5S Cep Telefonu Çıkıyor

Eskilerin efsane olarak tanımladığı Alcatel, Alcatel Idol 5 marka cep telefonuyla yeniden görücüye çıkıyor. Cep telefonları hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu. Hayatın ayrılmaz bir parçası olmanın ötesinde neredeyse en çok vakit geçirdiğimiz ve olmazsa olmazımız haline gelen aileden birisi gibi artık. Cep telefonlarında kullanım oranlarının artması, kullanan kişilerin sürekli yenilenen bir ttüketim çılgınlığına bürünmesi her gün yeni bir cep telefonu haberi duymamıza sebep oluyor.

Alcatel Idol serisi geçtiğimiz yıllarda geniş ekranı ve güçlü işletim sistemiyle oldukça beğenilmişti. Alcatel Idol 5 cep telefonunda ise alınan duyumlara 5,2 inç bir ekran bekleniyor. Sınıfına göre oldukça geniş bir ekran diyebiliriz. Alcatel Idol 5 için söylenen bir diğer cep telefonu duyumu ise modelin 6060C modeli olarak piyasaya sürüleceğidir.

Alcatel Idol 5 Cep Telefonu İncelemesi

Alcatel Idol 5 kamera özellikleri ise 12MP ve 8MP olarak önlü arkalı yer alacak. Ürün piyasaya henüz sürülmediği ve detayları netleşmediğinden lens özellikleri, odaklama özellikleri gibi hususlarda bilgi sahibi değiliz ancak bir önceki Idol serilerine göre çok daha fazla ses getireceği ve ilgi göreceği muhakkak.

İnternet dünyası haberleşmede çığı açtı. Haberleşmenin ilerlemesinde şüphesiz Google ve Youtube internet sitelerinin rolü büyük. Başlattıkları akım birçok kişiyi ve şirketi etkiledi, sosyal medya ve video siteleri hayatın vazgeçilmezi oldu. Bu vazgeçilmez internet araçları belli bir internet kotasını, dahili ve harici depolama alanını da gerekli kıldı. Alcatel Idol 5 cep telefonu sunacağı 32GB depolama alanı ile bu ihtiyacı fazlasıyla karşılayacağa benziyor.

2017 yılı Apple ve Samsung başta olmak üzere cep telefonu firmaları tarafından şuan için durağan geçti. Özellikle yaz ayı ortalarında ve sonunda ciddi rakamlarla ciddi markaların satışı söz konusu olacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top