Ana sayfa Rehber Akıllı Telefonları Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

Akıllı Telefonları Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

Herkes rahat ve hızlı bir şekilde akıllı telefonlarını şarj etmek ister. Günümüzde akıllı telefonlardan herkes internete bağlandığı için ve müzik dinlediği için akıllı telefonların şarjı çabuk biter. Bununla birlikte acelesi olan ve şarja ihtiyacı olan insanlar için hızlı şarj etme yöntemleri de bulunmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Akıllı telefonları hızlı şarj etme yöntemleri hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bu sitede bulabileceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Akıllı telefonlar yenilendikçe güçlü bir özellikler ile sizlere sunulmaktadır. Bir çok donanım özellikleri ile de bataryaların daha çabuk bitmesine sebep oluyor. Her akıllı telefonun şarjı sadece bir gün dayanabiliyor.

Cep telefonu şarjı nasıl daha hızlı dolar?

Herkes için hızlı şarj etme yöntemlerinden bahsetmeye başlayalım. Akıllı telefonunuz şarjda iken uçuş olan modunu aktif hale getirdiğiniz zaman ihtiyacınız olan şarjınız hızlı bir şekilde dolmaya başlayacaktır. Bu durumu sizler de fark edince çok şaşıracaksınız. Ayrıca bilmeniz gereken önemli bir bilgi de akıllı telefonunuzu uçuş moduna aktifleştirdiğiniz zaman mesajlar, çağrı, internet ve 3g olan ihtiyaçlarınızdan uzak durmanız gerekmektedir. Bu yüzen de telefonunuzun hızlı dolması için hiç ellememek daha doğru olacaktır. Aynı zaman da wifi ve bluetooth kesinlikle açık olmaması ve kapalı tutmanızı öneririm. Bunun sizler içinde de iyi bir fikir olduğunu anlayacaksınız. Çünkü bunlar çok fazla enerji harcayarak akıllı telefonlarının da şarjının yavaş dolmasını da sağlamaktadır.

Zaten tüm akıllı telefonlarından ayarlar kısmından pil ayarlarına girdikten sonra ayrıntılı bir şekilde hangi uygulamanın pil harcadığını görmüş olacaksınız. Sizlere bu tavsiyeleri vermekteyiz. Sizler de bu tavsiyelere eğer uyarsanız şarjınız hızlı dolmaya başlayacak ve en kısa zaman da akıllı telefonlarınıza şarjla kavuşmuş olacaksınız. Sizlere başka bir tavsiyem de bataryanızın ömrünü kısaltacak uygulamaları silmeniz olabilir. Hepsi bu kadar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here