Ana sayfa Rehber Airties Air 4430 İle Kablosuz Sinyal Artırmak

Airties Air 4430 İle Kablosuz Sinyal Artırmak

Biz Türk ailelerinin yaşadığı kronik sorunlardan biride evimizde görev yapan modemin kablosuz sinyallerinin diğer odalara ulaşmaması durumudur. Ya hiç ulaşmaz yada iş görecek seviyede olmadığından sizi kanser eder. Yıl olmuş 2016 salonda takılı internet modemim bir zahmet yatak odamda yatağıma uzandığımda rahat rahat internette sörf yapabilecek seviyede olsun istiyorum, çok mu şey istiyorum? Neyse ki bu tarz durumlar için üretilmiş sadece elektrik prizine takarak Wifi sinyalimizi güçlendirebileceğimiz bir alet icat edilmiş. Hazırsanız başlayalım.

Airties Air 4430 300mbps 3 Port Menzil Genişletici Kurulumu

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki bu cihazı rahatlıkla kurabilmeniz için ana modeminizde de wps özelliğinin mevcut olması gerekiyor. Ayrıca mevcut routerınızın markası da Airties ise tadından yenmez.
Kurulum için yapmanız gereken tek şey; mevcut modem ile aynı anda bu cihazında üzerinde bulunan wps tuşuna basmak ve yeşil ışığın yanmasını beklemek. Eğer yeşil ışık yanıyorsa bağlantı tamam ve kablosuz sinyal gücü yüksek demektir.

Editör Yorumu:

Dezavantajlarından bahsetmek gerekirse; bir defa kapatmak istediğiniz de prizden çıkarmak zorundasınız üzerinde bir power tuşu olabilirdi. Ayrıca farklı modellerle çok uyumlu çalıştığı da söylenemez fakat bütün bunlara rağmen bu tarihte alınan en iyi fiyat 79 Tl fiyatı, performansı ve pazarda neredeyse tek başına olması sebebiyle kesinlikle tercih edilebilir bir ürün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here