Rehber

Admuncher ile Reklam Düşmanı

Arkadaşlar Merhaba size web sitelerinde dolaşırken engel teşkil eden REKLAM AÇILIR & PENCERELERİ engelleyen Admuncher  tanışmanızı sağlayacağım;Bu programı kurduktan sonra çok daha keyifli bir kullanıcı deneyinimine sahip olacaksınız  ayrıca  ; size en hızlı olduğunu iddia eden Browserların( GOOGLEÇORUM)

free(2)

aslında bu reklam kırıntıları ile para kazandıkları gerçeğinide kabullenmiş olacaksınız… lafı fazla uzatmadan ;


Admuncher Programın Özellikleri :

# Tüm tarayıcılar ile çalışabilme.MAXTHON  – İE(SPARTAN) –  OPERA  – MOZİLLAFİREFOX –  YANDEX  –  GOOGLE(ÇORUM)
# Tüm reklamları ve pop-up pencerelerini engelleyebilme.
# Reklamlar engellendiği zaman sayfaları daha hızlı açabilme.
# ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Opera, PalTalk, iMesh, Bearshare, LimeWire gibi programların reklamlarını silebilme.
# Hızlı filtreleme becerisi.

Yapmak istediğini tam anlamıyla yapan zamanında Full olanını ücretli olmasına karşın daha sonraları PİZZA VE BİRA ısmarlama Politikasına göre  kazanım sağlıyor 24 yaşındaki genç arkadaşımızın GOOGLE ADWERB ile adeta savaşarak bizi reklam illetinden kurtarıyor…Yada HD FİLM İZLE İNDİR gibi saçmasapan sitelerin bol bol reklamlarından ARKAPLANLARINDA bulunan bol sekmeli arayüzünü daha sade daha akıcı hale getiriyor

Screenshot_6

UYGULAMA AKTİFKEN GÖRÜNÜMÜ

DİSABLE YAPILDIKTAN SONRAKİ HALİ

Screenshot_2

BUDA SAÇMA SAPAN ÇIKAN LANET BAHİS SİTELERİNDEN!

Niçin İndirmeliyim?

Ayar gerektirmeden sitelerde ki gereksiz reklamları kaldıran ,Admuncher.Oldukca kaliteli bir POP-UP ADVERB v.s onleyici. install dosyasinin boyutu 100kb 1MB civari olan  mini mini bu coding harikasi, internet baglantisi ile sizin aranizda bi filtre görevi üstlenmektedir.oftware ve cok az yer kaplamasina ragmen cok büyük isler basarir.

Web sayfalarindaki reklamlari sansürler banner’lari bilgisayariniza gelmeden onlediginden degerli BANDWİTCH’inizin bosa gitmemesini sağlar.Default ayarlarıyla kullanırken nedense benim bilgisayarımda hepsiburada.com sitesinin ürün yorumlarını ve fotolarını göstermeyen program.. My filters kısmı var da ordan filtrelenmesi istenmeyen siteler istisna olarak eklenebiliyor.hiç bir ayar değiştirmeden kurduğum diğer bütün bilgisayarlarda bahsedilen yerler görülebilmekte..

Bunun dışında çok faydalı bir programdır.. aynı siteye programı kapatıp bir daha girdiğinizde farklı bir sayfa gezer gibi olursunuz.. bu tarz farklı program çok kullanmadım ama sanırım en düzgün engelleme yapan budur, yani girdiğiniz sitelerde aslında görmeniz/tıklamanız gereken yerleri engellemez..

Yazıyla Alakalı olumlu olumsuz fikirlerinizi bekliyorum Gerektiği durumlarda bu makaleyi düzenleyeceğim.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top