Rehber

Acer H5380BD Projeksiyon

Merhaba Arkadaşlar Evinizde Sinema şöleni yada oyun aksiyonu yaşamak için kullanışlı F/P ürünlerinden Acer H5380BD tanıtacağım. Hatırlarsanız eskiden okullarda TEPEGÖZ denen bir cihaz vardı ve bizim ilk göz ağrımız buydu. Asetat kalemiyle şeffaf pvc lere yazılar yazarak Slaytlar anlatılırdı.. Eski günlerin tadı bambaşka olsada teknolojiye ayak uydurmada hem zaman hemde fayda açısından bizim için avantaj oluşturuyor.

Lafı fazla uzatmadan

 Acer H5380BD orta halli ev kullanıcıları için tercih edilebilir üründür. Acer firması zaten piyasanın en tercih edilebilir firmalarındandır. Yüksek çözünürlüğü (HD) ve akıcı bir görüntü deneyimi için bu ürünü tercih etmeniz için nedenler arasında..

1280 x 720 Çözünürlüğe sahip bu cihaz yatay formatta geniş ekran için oluşturulmuş filmleri çok net bir şekilde göstermenize yarar. Çözünürüğü diğerlerine oranla iyidir. Ev kullanıcıları için HD çözünürük fazlasyla yeterlidir. Ayrıca 17000 : 1 Kontrast oranıyla Siyahları Siyah gibi görmeniz mümkün olacaktır. Tabi ki ;  Professional bir paylaşım ve görüntü deneyimi isteyenler 1080P olanlara yönelmelilerdir.Ayrıca bu ürün birçok projektör inceleme siteleri tarafından En İyi  F/P ürünü  seçilmiştir.

pr_01_1264998_max

Ayrıca oyun konsolları için çok uyumlu çalıştığını belirtmek isterim Dahali Hdmi girişi sayesinde görüntüleri Dijital bir şekilde akışkan halde izleyebilirken oyunun keyfini çıkarmak için bir ses sistemine ihtiyacınız olabilir. XBOX, PlayStation ,gibi oyun konsolları da popüler olanlarından.Dilerseniz Dizüstü Pc nizi  hdmi yordamıyla  bağlayıp büyük ekranda oyun ve internet keyfi yakalayabilirsiniz. 3000 AnsiLümen ile yeterli derece aydınlatma sağlayacağını düşüyorum.Tabiki bu aydınlatmanın daha net ve kaliteli olmasın için arka tarafına İyi bir Perde almanız hoş olacaktır.Ayrıca ev içinde karanlık bir ortam oluştırmak için koyu bir perde  almanız çok daha iyi sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.Eee film izlerken de mısır ve kola ‘yı da unutmayın ;)

EkoMod sayesinde uzun ömürlü bir lamba vadeden bu cihaz  5000 saat Kendiliğinden ekonomik moda geçtiğinde 6000 saat e kadar çıkabiliyor. Tabiki bu kullanım seneryolarına göre değişebiliyor…

Bünyesinde bulunan Mekanıik , Fiziksel aparat kısmı sayesinde merceğe ayar vererek ; Cihazın odadaki  konumunu değiştirmeden  görüntünün boyutunu ayarlayabiliryorsunuz.

Veyahut ;merceğin netliğini ayarlıyorsunuz.

acer-h5380BD_2

Bünyesinde birçok girişi sayesinde sizi zor durumda bırakmaz.. Akıllı Telefon girişi (HDMI/MHL)  Eski Analog Pc girişi (2*VGA) Mini Usb Standart HDMI ,Zamanla yaygınlığı gitsede S-Video (Kamera görüntü aktarımı) Audio İn & Out girişleri mevcuttur. Acer H5380BD  çoklu multimedya özellikleri sayesinde birçok kişiye hitap eden cihazdır.

H5380BD-photo-gallery-06

Son olarak F&P oranın bu cihaz  gerçekten alınabilir bir cihaz olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top