Aa Oyunu İçin Pratik İpuçları

Geçtiğimiz günlerde Whatsapp’a ait indirilme rekorunu kıran Aa oyunu kısa bir sürede bir çok kişi tarafından oynanmaya başladı. Hatta öyle ki oyunun sahipleri oyunu taklitlerinden korumak için bb, cc, dd, ee, ff… gibi garip isimli kopyalarını bile ürettiler kendilerince.  Aa oyununun bölümlerini geçmek başta kolay gibi gelse de bölümler ilerledikçe zorlaşmakta ve kullanıcılar bu bölümleri geçmek için ekstra çaba sarf etmekteler. Herkesin merak ettiği bir konu var oda şu; Aa oyununun hilesi var mı? İlk önce şunu söylemeliyim ki eğer telefonunuz root edilmediyse  bu oyunun bir hilesi yok sizin için. Oyunda bölümleri daha hızlı geçmeniz için size birkaç püf nokta aktarmak istiyorum.

aa oyunu için pratik tavsiyeler

Aa Oyunu İçin Pratik İpuçları

1-) Öncelikle yakın çevremde oyuna yeni başlayanlarda gördüğüm ilk hata şu oldu; boşluklara nesneleri yerleştirirken parmaklarını ekrana sürterek yerleştirmeye çalışıyorlar ve bu leveller ilerledikçe hızlanan oyunda sıkıntı yaratıyor. Nesneleri yerine göndermek için tek tıkla dokunmanız yeterli.

2-) Aa oyununda boşlukları daha iyi doldurmalısınız. Özellikle 49.bölümde boşluklara 4 tane göndermeniz gerekiyor.

3-) Telefonu sert bir zemine koyun ve sol eliniz ile telefonunun üst ve altından bastırarak sabit kalmasını sağlayın. Telefonun ekranına dokunduğunuzda telefonunuz oynama yapar ise tam denk getiremeyebilirsiniz. Eğer ki telefonu sert bir zeminde sol elinize ile sabitler iseniz daha çok başarı sağlarsınız. Sabitledikten sonra sağ işaret parmağınız ile üst üste seri bir şekilde dokunarak boşluklara 4 tane bile gönderebilirsiniz.

4-) İlerleyen bölümlerde daha rahat çözüme ulaşmak istiyorsanız mobilyacıların kullandığı dekupaj aleti de işinize yarayabilmektedir.

aa oyunu hileleri

Hepsi bu kadar. Lütfen herkes oyunda kaçıncı levelde olduğunu yorum bölümüne eklesin ki Aa oyununda en yüksek level kaç var bizde öğrenmiş olalım.

Bir cevap yazın