Rehber

4k Video Downloader İnceleme

Merhaba arkadaşlar size Youtube’dan beğendiğiniz bir çalma listesini yada herhangi bir videoyu indirmek için kullanılan 4K video Downloader yazılımını tanıtmaya çalışacağım. Mesela çok sevdiğiniz bir sanatçının video kliplerini veyahut müziklerini kaliteli ve zahmetsiz bir şekilde indirebileceğiniz bir yazılımla tanıştıracağım. 4K video Downloader bünyesinde bulunan dahili converter sayesinde birçok formata dönüşümlerini sağlar. Ayrıca koleksiyoner biriyseniz çok rahat bir şekilde  indirmeleri sağlayabilirsiniz.

Youtube’da bulunan herhangi bir videonun veya listenin adresini kopyalayıp, videoyu mevcut bütün format tiplerinde (mp4, flv, mkv, 3gp) ve kalitede indirmemizi sağlayan tam da olması gerektiği gibi olan bir program. Adından da anlaşılacağı üzere eğer varsa videoyu 4k çözünürlüğünde de indirebiliyorsunuz. . .

Şahsen en çok hoşuma giden özelliği  ise oynatma listesini toptan indirme seçeneği sunması. Oynatma listesinin adresini kopyalıyorsunuz, program size listedeki bütün videoları sıralıyor, istediğiniz videoları ve kaliteyi seçip tamam diyorsunuz ve videolarınız sırayla inmeye başlıyor.

Screenshot_10

Screenshot_11

Ayrıca, isterseniz  4k video downloader “download video” seçeneği yerine “extract audio” derseniz video yerine istediğiniz kalitede ses dosyası (mp3, m4a, ogg) olarak kaydedebilirsiniz.
Alt yazıları da indirebildiğinizi söylemiş miydim? Kısacası sitede ne görüyor veya duyuyorsanız hepsini kaydedebiliyorsunuz. Ha bir de program ücretsiz ve tam sürüm.

Bu sayede Şarkıları tek tek aramadan O ayın en iyi müziklerini yada bir filmin partlarını çok rahat elde edebilirsiniz.

4k Video Downloader programını ücretsiz bir şekilde ilgili sayfadan edinebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top