2017 Kamerası En İyi Akıllı Telefon Modelleri

Yeni seneye girdik ve 2017 kamerası en iyi akıllı telefon modelleri ile alakalı olarak sizlere birkaç önerimiz var. Akıllı telefon sektörü her geçen gün alıyor başını gidiyor ve bu süreç içerisinde yaşanan gelişmeler beraberinde çok daha farklı seçenekler doğuruyor. Vakt-i zamanında kötü diye beğenmediğimiz markalar bile bugün efsane ürünler geliştirmeye başladı arkadaşlar, ön yargılı olmamak lazım.

Kamera seçenekleri özellikle günümüzde akıllı telefon kullanıcıları için son derece büyük bir imkan olarak dikkatleri çekiyor ki bizlerde bu anlamda farklı seçenekler üzerinde duruyoruz. Akıllı telefon alma amacı içerisinde olan ve bu anlamda en iyi kameraya sahip telefonu arayan kullanıcılarımız için piyasadaki en iyi cihazlardan örnekleri derlemek istedik.

2017 Yılının En İyi Kameraya Sahip Telefonları

Lens sistemlerinin gelişmesi ile birlikte artık cebimizde bir nevi profesyonel fotoğraf makinesi taşımaya başladık. Bu neden dolayısı ile aşağıdaki modeller sektörün şuan en iyi kamera özelliklerine sahip cihazları olarak da tanınıyor. Sırası ile bu cihazları daha yakından inceleyecek olursak;

 1. Huawei P9
 2. Xiaomi Mi 5
 3. Sony Xperia XZ
 4. Moto Z
 5. Xiaomi Mi 5S Plus
 6. LG G5
 7. HTC 10
 8. Meizu Pro 6
 9. iPhone 7 Plus
 10. OnePlus 3
 11. LG V20
 12. Huawei Mate 9
 13. Google Pixel XL
 14. Samsung Galaxy S7 Edge

Bu anlamda şuan için piyasa içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratan cihazlar olarak dikkatleri çekiyor.

Bir cevap yazın