Ana Sayfa İncelemeler Yazılım İncelemeleri Google Chrome Canary Ne İşe Yarar?

Google Chrome Canary Ne İşe Yarar?

PAYLAŞ

Google öyle bir şirket ki hiçbir konuda boşu yok. Yani boş yapmıyor. Bir konuda en iyi olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Bildiğiniz gibi tarayıcı savaşları modern dijital dünyanın en şiddetli çatışmalarına sahne oluyor. Hal böyle olunca alanında en rakabetçi internet tarayıcısını geliştirmek için her yolu deneyen yazılım şirketleri ellerinden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyorlar. Bu sıralarda birçok insan internette gezinirken tesadüfen denk geldikleri Chrome Canary sürümünün ne olduğunu ve neye hizmet ettiğini anlamaya çalışıyorlar. Hazırsanız başlayalım.

chrome canary nedir

Google Chrome Canary Nedir?

Çok uzatmadan bahsedecek olursak; Google Chrome Canary, Google şirketinin Chrome tarayıcısını geliştirmek için denemelerini yaptığı farklı bir tarayıcıdır. Tarayıcı simgesi bildiğimiz Chrome simgesinin sarı halidir. Her gün güncelleme alarak değişikliğe uğrar. Çoğu zamanda çökerek hizmet veremez hale gelir.
Peki böyle bir tarayıcıyı bir insan neden kullanır? Şu yüzden; son teknolojileri kullanmak istiyordur, Chrome Canary’nin yüksek hızında internet keyfi yaşamak istiyordur. Gerçekten de Canary diğer tarayıcılara oranla çok yüksek hızlıdır.

Eğer sizde bu tarayıcıyı denemek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER